Barbra Pasek / Barbra Belt 

„ŻYCIE JEST TERAZ” 

Jesteś na blogu, który pisze taka uśmiechnięta dziewczyna z telewizji. Od kilku lat pracuję w Dzień Dobry TVN – redakcji, którą kocham i uważam za najlepszą na świecie. W 2019 roku oficjalnie dołączyłam do rodziny prowadzących ten cudowny program, co jednocześnie stało się moim wielkim, spełnionym marzeniem. Od lat przeprowadzam wywiady z najwiekszymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami, a także relacjonuję wydarzenia w kraju i na świecie. Możesz znać mnie także z innych programów telewizyjnych, które prowadzę – Piękne i Odważne w TTV oraz Top Model Fron Row na Player.pl.

Kojarzona jestem z show biznesem, gwiazdami i czerownymi dywanami – słusznie. Tutaj natomiast spotykam Was mniej jako dziennikarka Barbara Pasek, a bardziej jako blogerka i life coach – jestem dziewczyną nie od życia gwiazd, ale od SWOJEGO i TWOJEGO, pełnego, pięknego życia, którym chcę Cię zarazić. No chodź !!!

Wiem co to dążenie do realizacji wielkich pragnień, wiem co znaczy pokonywać bardzo poważne przeszkody na drodze, dlatego  o tym spełnieniu marzeń i walce z przeciwnościami bardzo dużo piszę. Piszę też o czerpaniu z życia garściami, o cieszeniu się z głupot, o docenianiu każdego momentu, o byciu pijaną, totalnie pijaną codziennością, bo ŻYCIE JEST TERAZ i warto zaczac o nie walczyć właśnie teraz. Chcę Cię tego nauczyć, bo chociaż brzmi prosto – w praktyce to bardzo trudne. Może temat motywacji czasami wydaje się wyświechtany, ale i tak będę po niego sięgać, bo wiem ile osób zmieniło już swoje życie po czytaniu tekstów z tej małej stronki. Dlatego wszystko jest nieważne jeżeli choć jedna osoba poczuje kopniak w tyłek, a może potem trafi na mój warsztat i zacznie całkowicie zmieniać swoje życie.

Posty podzielone są na kilka kategorii. Znajdź swoją, albo szperaj we wszystkich.

DUSZA – moja ulubiona i najważniejsza kategoria <3 Tutaj grzebię, analizuję, rozkładam na czynniki pierwsze to nasze życie i MOTYWUJĘ. Jak masz zły dzień po prostu wpadnij i taplaj się w tych tekstach – obiecuję, że zaraz będzie Ci lepiej. Nie znalazłeś niczego dla siebie? Napisz! Może uda mi się odpowiedzieć na to, czego potrzebuje Twoja dusza ;)

ŻYCIE – wór głęboki jak Hańcza. Tutaj będą pojawiały się moje małe rady, dziwne wskazówki, ciekawe rekomendacje i recenzje, ale przede wszystkim inspiracje jak doceniać małe rzeczy w życiu. Będzie zarówno o szydełkowaniu, psach ze schroniska jak i metamorfozie kawalerki. Czyli wszystkim co powoduje, że życie takie piękne jest.

MIEJSCA – ten dział też uwielbiam, bo KOCHAM PODRÓŻOWAĆ. Nie usiedzę spokojnie dłużej niż 1 miesiąc. Tutaj poczytasz o moich podróżach, ale zawsze tak, żeby to Ci się przydało. Nie zanudzę Cię każdą uliczką, na chodniku której siedziałam. No chyba, że wpadniesz na Instastory @barbrabelt ;) Także w tej kategorii zobaczysz relacje z tym moich czerwonych dywanów i innych wydarzeń, które mogą rozpalić w Tobie miętę.

ZAPRASZAM I TOTALNIE SIĘ CIESZĘ, ŻE TU JESTEŚ !!!!!!!

Barbara 

hm2-768x1024

katarzyna kielbasinska 2 katarzyna kielbasinska 1

Processed with VSCO with a7 preset

katarzyna kielbasinska3 katarzyna kielbasinska

hm6

 DSC_0561-664x1024 stach leszczynski 4