Barbra Belt / Barbra Pasek

„ŻYCIE JEST TERAZ” 

Jesteś na blogu, który pisze pani z telewizji. Pracuję w Dzień Dobry TVN – redakcji, którą kocham i uważam za najlepszą na świecie, a do tego wylądowanie tam spełniło bardzo wiele z moich życiowych marzeń. Wiem co to dążenie do realizacji wielkich pragnień, dlatego dużo o tym piszę. Piszę też o czerpaniu z życia garściami, o cieszeniu się z głupot, o docenianiu każdego momentu, o byciu pijaną, totalnie pijaną codziennością, bo ŻYCIE JEST TERAZ. Chcę Cię tego nauczyć, bo chociaż brzmi prosto – w praktyce to bardzo trudne. Może temat motywacji czasami wydaje się wyświechtany, ale mnie to nie interesuje, bo wiem ile osób zmieniło już swoje życie po czytaniu tekstów z tej głupiej, małej stronki. Dlatego wszystko jest nieważne jeżeli choć jedna osoba poczuje kopniak w tyłek.  Kojarzona jestem z show biznesem, gwiazdami i czerownymi dywanami – słusznie. Ale tutaj trochę mniej jako dziennikarka Barbara Pasek, a nieco bardziej jako blogerka Barbra Belt jestem dziewczyną nie od czyjegoś życia, ale od SWOJEGO, pełnego, pięknego życia, którym chcę Cię zarazić. No chodź !!!

Posty podzielone są na kilka kategorii. Znajdź swoją, albo szperaj we wszystkich.

DUSZA – moja ulubiona i najważniejsza kategoria <3 Tutaj grzebię, analizuję, rozkładam na czynniki pierwsze to nasze życie i MOTYWUJĘ. Jak masz zły dzień po prostu wpadnij i taplaj się w tych tekstach – obiecuję, że zaraz będzie Ci lepiej.

CIAŁO – mniej ważne, ale jednak jakie istotne. Tutaj pogadamy o tym co ubieramy i czym się smarujemy oraz czy to w ogóle ma sens :D Recenzje, polecenia i szmatki, które noszę, a także sesje, w które wkładam dużo kreatywnej energii.

MIEJSCA – ten dział też uwielbiam, bo KOCHAM PODRÓŻOWAĆ. Nie usiedzę spokojnie dłużej niż 1 miesiąc. Tutaj poczytasz o moich podróżach, ale zawsze tak, żeby to Ci się przydało. Nie zanudzę Cię każdą uliczką, na chodniku której siedziałam. No chyba, że wpadniesz na Instastory @barbrabelt ;) Także w tej kategorii zobaczysz relacje z tym moich czerownych dywanów i innych wydarzeń, które mogą rozpalić w Tobie miętę.

ŻYCIE – wór głęboki jak Hańcza. Tutaj będą pojawiały się moje małe rady, dziwne wskazówki, ciekawe rekomendacje i recenzje, ale przede wszystkim inspiracje jak doceniać małe rzeczy w życiu. Będzie zarówno o szydełkowaniu, psach ze schroniska jak i metamorfozie kawalerki. Czyli wszystkim co powoduje, że życie takie piękne jest.

ZAPRASZAM I JARAM SIĘ, ŻE TU JESTEŚ !!!!!!!

Barbra

hm2-768x1024

katarzyna kielbasinska 2 katarzyna kielbasinska 1

Processed with VSCO with a7 preset

katarzyna kielbasinska3 katarzyna kielbasinska

hm6

 DSC_0561-664x1024 stach leszczynski 4