Możemy uznać to za wpis związany z prezentami ,,last minute”, a może to być po prostu szczera rekomendacja dla każdego, kto szuka ksiażek, które go zainspirują do fajnego, jakościowego, świadomego życia. Książki dla poszukujących, którzy po prostu chcą SZCZĘŚCIA

 

Prawda jest w Tobie – Gordana Biernat. 

Zadajesz sobie pytania typu: po co tutaj jesteśmy? Jaki jest większy sens? Czy mam na coś wpływ? Czy przypadek to oby na pewno przypadek? Ta książka jest dla Ciebie i pewnie nie wpadasz na tę rekomendację przez wcześniej wspomniany „przypadek” ;). Napisała ją kobieta, która jest ,,przewodniczką duchową” Oprah, czyli jednej z najpotężniejszych kobiet świata. Autorka wchodzi na poziomy znacznie wyższe niż te, które zrozumiałby ktoś, kto jeszcze nigdy nie ,,poszukiwał”. Mówi o przyciąganiu, energii, którą operujemy, i magii, która nas otacza, a można nazywać ją wszechświatem, Bogiem czy polem kwantowym. Filozoficznie, ale na luzie bo książka stworzona jest na bazie tweetów autorki :D Polecam wszystkim o otwartych głowach.

*

Miej umiar – 52 kroki do życia po swojemu. Natalia Knopek. 

Z nieba schodzimy trochę na ziemię i organizujemy nasze żcyie. Natalia mega prosto i mega inspirująco pokazuje jak łatwo można posprzątać nasze życie na wielu poziomach – od szafy, przed komputer aż po stare znajomości i dobre samopoczucie. Jest krok po kroku, MINIMALISTYCZNIE i bardzo bardzo dobrze. Uważam, że to genialna pozycja dla wszystkich, którzy wraz z nowym rokiem chcą odpalić nowy etap i mieć do tego idealny ,,podręcznik”.

 

Wielka Magia. Elizabeth Gilbert. 

Tworzysz? Chcesz pisać? Marzysz o malowaniu? Chciałbyś zrobić swoje pierwsze video na youtube? Tu znajdziesz odpowiedzi dlaczego chcesz zrobić to właśnie teraz. To jest książka o KREATYWNOŚCI, ale wszystko jest nie techniczne, a totalnie magiczne. Autorka ,,Jedz, módl się i kochaj” tym razem wcale nie pisze tylko dla kobiet. Pisze dla wszystkich, którzy chcieliby coś stworzyć, ale brakuje im odwagi, czekają na inspiracje, albo nie są pewni swoich umiejętności czy talentu. Masz obok nieśmiałego artystę? Oto idealny prezent dla niego.

Twój dobry rok. Agnieszka Maciąg. 

OK, chyba wszyscy tu obecni  już wiemy, że książka ,,Pełnia życia” to z pewnych ważnych powodów mój hit hitów (o tym tutaj). Jeżeli pojawia się coś nowego spod  pióra Agnieszki zawsze kupię, bo chociaż nie zawsze jest to wielkie odkrycie, to zawsze jest to książka, którą warto mieć przy łóżku i otworzyć na dowolnej stronie w chwilach znużenia, zwątpienia, braku inspiracji i zarazić się dobrą mocą. Taki właśnie jest ,,Twój dobry rok”. Książka podzielona na 12 części, w każdej podrzuca pomysły związane z danym okresem w roku, porusza ważne tematy związane ze stanem ducha, a na koniec zadba o ciało podrzucjąc triki i sezonowe przepisy. Ekstra prezent dla każdej kobiety, a także KAŻDEJ KOBIETY DLA SIEBIE SAMEJ.

Jeżeli chcecie przeżyć piękne, inspirujące święta, koniec i początek roku – biegnijcie jeszcze dzisiaj kupić którąś z książek, która ,,wpadła” Wam w kubki smakowe. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezet – te książki z osobistą dedykacją, pozdrowieniami ode mnie :D  i flamastrem / karteczkami do zaznaczania – będą idealne. Obiecuję duuużo mądrych, ale przyjemnych treści, które sprawią, że chce się żyć lepiej, wartościowiej oraz przede wszystkim… tu i teraz.

Bo życie jest tylko teraz ;)

Total
59
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*