Aktualizacja: Molo znalazł dom!!!!! 

12 lat. Tak długo Molo siedzi w boksie. Nie wie co to znaczy miłość, nie wie jak może wyglądać wolne życie. Jest rekordzistą – nie znajdziesz w schronisku na Paluchu psa, który jest tam dłużej. Przyszedł najwyższy czas, żeby Molo dowiedział się co to znaczy  miłość i wolność.

Zapomniany od zawsze, możliwe, że nawet stracił już nadzieję. Odwiedziałam go, żeby świat go zauważył i wierzę, że to się stanie. Molo to kundelek średniej wielkości. Przyjazny i łagodny, chociaż nieco zdystansowany, ale to może  bardzo szybko się zmienić. Bardzo grzeczny na spacerze i kocha towarzystwo innych psów.

RAZEM ZMIEŃMY JEGO ŻYCIE

Wyobraźcie sobie, że możecie DZISIAJ zmienić czyjeś życie o 180 stopni. Życie, które zawsze było marne i smutne, zamienić na cudowne i pełne miłości. Tak wyglądają prawdziwe cuda, możesz być ich świadkiem i autorem. Znasz kogoś, kto mógłby go przyjąć? Podeślij mu ten link! Udostępnij na swoim profilu, puść tę informację w świat, bądź częścią tego cudu! A przede wszystkim ADOPTUJ jeżeli tylko możesz.

Od razu zaznaczam. Nie bójcie się jego schroniskowej przeszłości. Mój Retro miał 8 lat jak zabrałam go ze schroniska i od 6 lat jest miłością mojego życia – najwdzięczniejszą na świecie. Wystarczy trochę uwagi i cierpliwości, a Molo będzie zachowywał się jak normalny, udomowiony pies.

SZUKAMY MU DOMU, ale idziemy vabank –  po takiej historii życia zasługuje na wyjątkowych ludzi, wspaniały dom i odpowiednie warunki. Molo po pierwsze potrzebuje towarzystwa innego psa /  psów, bo to z nimi przecież spędził całe życie. Dołaczam zdjęcia Amigo – jego przyjaciela z boksu. Kochają się i wspaniale byloby gdyby znalazły dom razem. Do puli dorzucam to, że fajnie gdyby Molo miał kawałek przestrzeni plenerowej do dyspozycji – dom z ogrodem to byłoby to! Dodajmy  do tego sprawę najważniejszą MIŁOŚĆ CZŁOWIEKA i tak zgotujemy mu prawdziwy raj na ziemi, którego się nie spodziewa.

 

GDZIE POZNAĆ MOLO? 

Nadchodzi idealna szansa, bo już 19.05 (sobota) na Agrykoli organizowany jest Warszawski Dzień Zwierząt i tam Molo będzie dumnie prezentowany. Jeżeli jesteście zainteresowani – napiszcie do mnie, zorganizuję tak, żebyście odnaleźli się w gąszczu ludzi i psów :) Na stałe znajduje się na Paluchu ma numer 2759/06 – odezwijcie się, skontaktuję Was z wolontariuszką, która się nim opiekuje i zorganizuje Wam spotkanie, na które też chętnie wpadnę :D

 ,,Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”

A.Einstein 

ZRÓBMY TO !!!!!!!!! UDOSTĘPNIAJCIE !!!!

 

Total
258
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*