Zobacz odcinek na Playerze :) 

Co mnie podkusiło, żeby dać się na to namówić… Właśnie to czułam chwilę przed emisją programu ,,Ugotowani” i z tego, co wiem inni uczestnicy myśleli podobnie :P Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg, Sławek Uniatowski i JA – Baśka Pasek, odcinek specjalny  w niedzielę 25 lutego o 18.00 na antenie TVN. Zaprosiliśmy Was na dziwne kolacje, do jeszcze dziwniejszych, NASZYCH domów.

Sławek, Barbara, Michał, Joanna – Ugotowani SQAD

Nie chodzi o to, że ten program byl kiepski – wręcz przeciwnie! To jedna z najfajniejszych produkcji, o które miałam okazję się otrzeć. Rodzinna atmosfera, pyszne jedzenie, strasznie dużo beki i 5-dniowa ZABAWA połączona jednak z wielogodzinnymi nagraniami. Niepewność wynika z tego, że było właśnie TAK DOBRZE, że każdy przez te 5 dni wyluzował się w 100% pokazując wszelkie strony swojego charakteru. Którą stronę do ,,uwypuklenia” postaci wybierze produkcja… tego nie wiedział nikt.

Fragment zapowiedzi – produkcja TVN.

Lubię wpuszczać Was za kulisy różnych produkcji, więc zdradzę parę magicznych smaczków dotyczących tego jak ten kultowy już program powstaje. Przede wszystkim kolacje odbywają się w czasie rzeczywistym. Nie jest to udawane podgrywanie – one realnie rozgrywają się jeden do jednego jak klasyczne kolacje, kiedy przychodzą do Ciebie znajomi. To jest chyba najbardziej stresujące, bo może ze scenariuszem i ,,na niby” byłoby łatwiej, a tutaj NA SERIO gościłam w moim praskim domu Joannę Przetakiewicz, która musiała przeżyć delikatny mindfuck widząc okolice głębokiej Pragi, na którą chyba dotarła pierwszy raz w życiu :D Szok czy nie – bardzo Jej się nasz lokalny, swojski klimacim spodobał, bo Joanna to jest równa dziewczyna – po tym programie wiem to już na bank.

U Sławka na kwadracie

Z dalszych tajemnic dodam, że reżyserka zawsze znajduje się w… mieszkaniu sąsiadów. Czyli oprócz rewolucji we własnym domu, wpuszczasz jeszcze produkcyjne tornado do sąsiadów. Reasumując – u mnie cała kamienica żyła naszą wielką produkcją liczącą minimum kilkanaście osób, masę sprzętu i samochody produkcyjne. No właśnie – wóz produkcyjny to również jest ważna sprawa, bo w nim spędzamy sporo czasu.  Tam odbywa się drugie tyle zagorzałych dyskusji co przy stole. Z tego powinien powstać osobny program ,,Wywiezieni”.

Joanna Przetakiewicz u Pasek w sypialni :D

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się czy wziąć udział w tym programie powiem: NIE WAHAJCIE SIĘ!!!! Jeżeli nie potraficie gotować nie ma to żadnego znaczenia. Chodzi o atmosferę, dobrą zabawę i dużo bodźców. Przygotujcie się na bardzo męczące, ale niezapomniane 5 dni, podczas których zyskacie nowych, świetnych znajomych, a także zdemolujecie domy swoje i sąsiadów. Nie ważne – WARTO!!!

Nie zdradzę Wam kto wygrał, bo zniszczę Wam zabawę, ale możecie zobaczyć to o tutaj.  Bądźcie dla nas wyrozumiali – to 5 dni nagrań zamknięte w 40 minutach – możliwe, że żadne z nas nie wypowie ani jednego bystrego zdania :P Jedno jest pewne – zapewnimy Wam 45 minut BARDZO BOGATE W ROZRYWKĘ i poznacie strony naszych charakterów (i domów :P), o których nie wieliście pojęcia.

Oglądajcie!!!!

Biesiada na bogato
#windaselfie wiadomo
Fragment zapowiedzi – produkcja TVN

 

 

Gotowość po tornado, które przeszło przez mój dom
Sophia gotowa do zdjęć,  tak samo jak kwiaty w ,,wazonie Dr Interior by Paweł Antczak
Sukienka na moją kolację MissSpark
Ugotowani – bądźcie!!!!

 

Total
412
Shares

11 comments

  1. Bardzo proszę o informację gdzie mogę dostać ten super plakat z Sophia Loren.

  2. Pytanie za sto punktów
    Gdzie można dostać tą czerwoną sukienkę w czarne liście co zdjęcia były robione nad Wisłą (chyba)

  3. Basia, czy można spytać gdzie kupiłaś tą przesłodką szarą bluze, w której byłaś na spacerze z pieskami na początku odcinka? :) jest śliczna! z góry dzięki za odpowiedź

  4. Nigdzie jej nie ma,ani jednej fotki z tą sukienką nie znalazłam:(

  5. Proszę powiedz mi skąd sweterek który masz na sobie w zapowiedzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*